תביעה קטנה תאונות רכב Secrets

מזדה

ארבעה גברים נעצרו בחשד שקיימו יחסי מין הומוסקסואליים וצפויים להלקאה בפומבי.

במקביל, הפלסטיני שדקר את סגן מנהל סניף שופרסל דיל ביבנה באוגוסט בשנה שעברה ופצע אותו קשה הורשע בניסיון רצח בנסיבות של טרור. ( גלעד מורג )

ניכר כי התובענה השנייה הוגשה אך ורק על מנת לשמש כמשקל נגד המופנה כלפי התובענה הראשונה, אשר הוגשה בשל חוסר השמישות המלאה של הדירה, והכילה אלמנטים "חינוכיים" או "סמליים", המעמידים את ההליך כהליך המנוהל בחוסר תום לב. 

לטענת התובע, רכב שהיה נהוג על ידי הנתבעת, יצא מרחוב הפורצים, פנה שמאלה מבלי לציית לתמרור עצור ופגע בקטנוע.

סיטרואן

דמיטרי איסקוב, שנאשם בשנה שעברה במעשי אונס ובניהול עסק להבאת נשים מחו"ל לצרכי זנות - זכה בעונש מופחת נוכח הסדר טיעון שנחתם עמו, לאחר שהוסגר לישראל מאוקראינה. במרכז הפרשה: שבע נשים שניצל. ( גלעד מורג )

הפרק בספר עוסק בחוסר שוויון בחלוקת המים בין ישראלים לפלסטינים ביהודה ושומרון. ( איתמר אייכנר )

השופט שזיכה את יו"ר ועד העובדים לשעבר אמנם הטיח בפרקליטות ביקורת נוקבת, אך אנשיה טוענים כי עדי המדינה העידו רק לגבי חלק קטן מהראיות שהיו בידיהם.

אנו מתחייבים more info שלא להעביר את פרטייך לצד שלישי, אלא למטרת השוואת מחירי ביטוח רכב כל המידע הנמסר בטופס הנ"ל נשמר ומטופל בדיסקרטיות הראויה.

אין זו הטלויזיה שאותה רכשו התובעים לפני שלוש שנים ולא זה המוצר שברצונם לקבל לידיהם.ב

בבוקר צפויה המדינה להציג עדכון לבית המשפט בעקבות העתירות נגד גירוש מבקשי המקלט. ייתכן שתטען כי ההסכם עם אוגנדה שריר וקיים, למרות הכחשות אוגנדה.

ח"כ סתיו שפיר דרשה להסיר מהקליפ לחידוש של השיר "הללויה" את החלקים שבהם משתתפים שרת התרבות ומנכ"ל משרדה.

תביעות ביטוח: תביעות ביטוח אחריות מקצועית,תביעות ביטוח נסיעות,תביעות ביטוח רכב, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: לשון הרע,רשלנות רפואית,תאונות עבודה... 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *